Logo to znak graficzny Twojej firmy. W skład logo wchodzi „sygnet”- czyli element, rysunek, symbol graficzny oraz „nazwa” cechująca Twoją firmę, zapisana odpowiednio dopasowanym fontem. Często też w skład logo wchodzi tzw. „tagline”, czyli treść pod znakiem, będąca hasłem reklamowym lub treścią określającą branżę. Powyżej opisane elementy tworzą w całości logo. 
Od tego zaczyna się historia Twojej firmy. Dlatego też jest to bardzo ważny moment, w którym decydujesz i wyznaczasz drogę, którą będzie podążać Twój biznes. Od Ciebie zależy, czy zaczniesz budować ją od początku na mocnych, stabilnych fundamentach, czy też z uwagi na swój niewielki budżet, jaki zwykle jest na początku działalności wybierzesz półśrodki, czego nie polecamy. 

Potem zacznie tworzyć się Twoja identyfikacja wizualna, kolejne materiały służące do promocji firmy i budujące relacje z otoczeniem. A w końcu zorientujesz się, że Twoja marka staje się rozpoznawalna, silna i bezkonkurencyjna.

Jeśli naprawdę tego chcesz nie wybieraj półśrodków, mądrze inwestuj w swój biznes wybierając najlepszych Partnerów do współpracy.

Nasza agencja reklamowa przygotuje dla Ciebie niepowtarzalne logo, zaprojektuje dopasowane do charakteru Twojej firmy materiały promocyjne, wykona Księgę Wizualizacji, Key Visual i stworzy spójną linię produktów, która będzie kompleksowo, kreatywnie i profesjonalnie reprezentować Twój biznes.

Zaufaj najlepszym