K2-DESIGN

Social Media

Od ponad 15 lat media społecznościowe rozwijają się nieprzerwanie. Przez ten okres Facebook stał się internetowym liderem w świecie social media w Europie. W Polsce korzysta z niego ponad 16 milionów użytkowników. Witryna bazuje na mikrotargetowaniu, czyli dostosowaniu przekazu do odbiorcy, polegającym na zbieraniu informacji o danych demograficznych, zainteresowaniach oraz ruchu lokalizacyjnym. Dzięki temu wyspecjalizowały się na witrynie funkcje marketingowe dające szeroki wachlarz typów reklamy z możliwością dotarcia do docelowej grupy odbiorców. Naszym zadaniem jest wykorzystać w pełni potencjał marki w intrenecie przez szereg narzędzi social media, dbamy o wizerunek zewnętrzny i umożliwiamy dotarcie do grupy konsumentów, którzy są zainteresowani branżami, w jakich działa klient, tworząc spersonalizowany content marketing. To Internet zrzesza największą ilość ludzi w jednym miejscu, to od nas zależy komu pokażemy swoją reklamę. Aktywność na portalach społecznościowych pozwala umocnić marki pozycję w sieci. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę prowadzenia kont firmowych na różnych kanałach z obszarów social media tj. Facebook, Instagram, Linkedin, czy You Tube, z możliwością tworzenia różnych form reklam i sposobów dotarcia z ofertą do klienta.

Usługa prowadzenia social media dla firm

Stworzenie spersonalizowanej strony internetowej to tak naprawdę pierwszy krok, aby zaistnieć w Internecie i móc konkurować z pozostałymi przedsiębiorstwami lub je wyprzedzić. Równie ważne jest stworzenie firmowych kont w social mediach oraz ich aktywne prowadzenie poprzez dodawanie najważniejszych informacji i zdjęć z życia określonej marki, organizowanie różnego rodzaju wydarzeń i konkursów, a także komunikację z obserwującymi nas klientami. Jako specjaliści ze świata marketingu oraz IT na bieżąco śledzimy trendy obowiązujące w social mediach i stale poszerzamy nasze usługi. Obecnie możemy zaproponować naszym klientom kompleksowe prowadzenie social media dla firm, w tym, m.in.:

  • stworzenie i prowadzenie fanpage’a Facebook’u – gdzie najważniejsza jest stała aktywność i systematyczne umieszczanie nowych i marketingowych treści na firmowych fanpage’u na FB, a także szybkie odpowiadanie na komentarze obecnych lub przyszłych klientów na temat zakresu oferowanych usług,
  • kampanie reklamowe w social media – doskonale wiemy, w jaki sposób zbudować wizerunek firmy na portalach społecznościowych i zwiększyć tym samym grono potencjalnych odbiorców – w swoich działaniach jesteśmy bardzo skuteczni, jednak zawsze spójni z wartościami, które wyznaje firma, w której imieniu działamy.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu! Oferujemy usługę prowadzenia social media dla firm oraz tworzenia stron internetowych dla firm z Czeladzi, a także całego Zagłębia, Śląska oraz pozostałych regionów Polski.