Slide Slide Slide
2019

5-CIO LETNI OKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Rok 2019 upłynął nam bardzo szybko i zakończył 5-cio letni okres naszej działalności. Nasz rachunek sumienia z planów za ten okres, potwierdził że niemal wszystko udało nam się osiągnąć, a nawet w niektórych obszarach wyszliśmy poza nasze plany. Rąk do pracy nam trochę już brakowało, ale zgrany z nas zespół, więc poradziliśmy sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Ilość zleceń i poziom trudności w tym roku był zaawansowany i wysoki, ale jest też wyrazem zaufania naszych klientów i ich satysfakcji z naszej obsługi.
W bieżącym roku planujemy kontynuować naszą działalność głównie w obszarze projektowania graficznego, obsłudze narzędzi social media. Skupiamy się już na stałej obsłudze naszych klientów, tworząc zewnętrzny marketing dla firm, co cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nasi klienci doceniają korzyści wynikające ze stałej współpracy, tj. szybsza reakcja na potrzeby, prawo priorytetowej obsługi, niższe ceny za projekty itp., a nam zapewniają jednocześnie ciągłość zleceń.
Kontynuujemy oczywiście pozostałe gałęzie założeń z lat ubiegłych, czyli przede wszystkim druk, gadżety, kalendarze i skupiamy się mocno na obsłudze klienta hotelowego. Może już w tym roku zaczniemy budować nową markę w tym zakresie. Zakupiliśmy kolejna maszynę do druku cyfrowego oraz kilka urządzeń wspomagających prace introligatorskie. Naszym pionierskim produktem w minionym roku był kalendarz w oprawie drewnianej pod hasłem „ jesteśmy eco”. W tym roku będziemy podobnych produktów z udziałem drewna wprowadzać więcej.
Ponadto umacniamy obsługę klienta targowego, przygotowując cały wachlarz potrzebnych na imprezę targową materiałów, gadżetów, budujemy stoiska branżowe od podstaw, przygotowujemy projekty i pracujemy nad indywidualnymi pomysłami promocyjnymi pod klienta i jego odbiorców.

2018

PODSUMOWANIE ROKU I NASZE PLANY...

Minął właśnie kolejny rok naszej firmy, jesteśmy coraz starsi, ale też bogatsi w doświadczenia.
W styczniu przeprowadziliśmy się na nowe większe biura, ale teraz z perspektywy minionego czasu, czujemy że tego miejsca będziemy potrzebować jeszcze więcej, bo nas przybywa. W tym roku obsługiwaliśmy klientów z dużym naciskiem na rynek śląski, bo wspieramy lokalny biznes! Dziękujemy, że nas doceniacie.
Jednym z naszych nowych produktów, jaki udało nam się wprowadzić, było żywe drzewko świąteczne, z dekoracją mocno spersonalizowaną, w efektownym pudełku z szlachetnej tektury lub w grawerowanej skrzynce drewnianej. Produkt ten świetnie się sprawdził, jako alternatywa dla tradycyjnych zestawów upominkowych.
Doświadczenia minionego roku pobudziły nasze wyobraźnie i w najbliższym czasie planujemy rozwinąć swą działalność w nieco węższych obszarach. Wykorzystując nabyte już doświadczenia, chcemy wspomagać branżę hotelarską i ślubną.
Z naszej strony Klient otrzyma opiekę w zakresie projektowania graficznego, doradztwa i druku, m.in. takich materiałów jak:
vouchery, etykiety na alkohol, zaproszenia, winietki, zadrukowane koperty, opakowania na ciasta, opakowania na prezenty, balony z nadrukiem, albumy, księgi gości, karty menu, tablo a nawet usługę FotoBudki.
Planujemy również uruchomić specjalną jednostkę zajmującą się obsługą hoteli, której zadaniem będzie wspieranie w sposób kompleksowy działów marketingowych hoteli.
Obsługa ta zapewni profesjonalne usługi graficzne oraz wykonawcze pod kątem druku i doradztwa poligraficznego. W pełni pomożemy Państwu przygotować się na targi branżowe, akcje promocyjne, imprezy okolicznościowe.
Kolejną niespodzianką, jaką w nadchodzącym roku szykujemy dla naszych Klientów, będzie nowy produkt działu graficznego, w zakresie postprodukcji, tj. animacja produktu, wizualizacja 3D, profesjonalna prezentacja na konferencje, banery internetowe, produkty multimedialne, np. e-kartki, oferty mailingowe, katalogi w wersji elektronicznej i oczywiście serwisy stron www.
Będzie to kolejny rok pełen wyzwań.

2017

Poszerzamy horyzonty, zaczynamy być rozpoznawani...

2017 – to rok nowych doświadczeń, wrażeń i planów dalszego rozwoju. Coraz większa liczba klientów nas lubi, a ci którzy do nas przekonali się nadal są z nami, za co im serdecznie dziękujemy, to dzięki nim możemy się rozwijać i inwestować w nowe technologie, poszerzać swój park maszynowy.
W tym roku nabyliśmy dwa istotne urządzenia: laser CO2 oraz maszynę do pakowania termokurczliwego. Dzięki nim podwyższyliśmy standard obsługi klienta i obniżyliśmy koszty oraz skróciliśmy terminy realizacji, bo nie musimy już ustawiać się w kolejce u podwykonawcy.
Rozwijamy też zakres usług introligatorskich i podjęliśmy współpracę z drukarniami, dla których świadczymy usługi w zakresie pakowania, grawerowania, klejenia.
Dzięki nabytemu urządzeniu, jakim jest laser wzbogaciliśmy ofertę o kartki świąteczne wykonywane na papierach ozdobnych z własnych projektów z grawerem loga, dyplomów, zaproszeń, voucherów, winietek, kart menu, opakowań ozdobnych.
Nasza kadra też się zmienia, współpracują już z nami:
Dorota, Kuba, Marek, Tomek, Bartek i Wojtek.
W tym roku otrzymaliśmy też Rekomendacje z Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, a na podstawie pozytywnych opinii klientów zostaliśmy nagrodzeni Certyfikatem Zadowolony Konsument, potwierdzającym najwyższą jakość oferowanych usług, obsługi klienta i praktyk biznesowych. Zaczynamy być rozpoznawani i polecani, co nas najbardziej cieszy.

2016

Rozwijamy skrzydła...

K2-Design wychodzi na rynek z ofertą etykiet dla branży przemysłowo-handlowej oraz zaczyna specjalizować się w realizacjach nietypowych, poza standardowych, wyróżniających klienta na rynku. Firma rozwija swą działalność w dziedzinie opakowań zbiorczych oraz indywidualizowanych. Do grona zadowolonych klientów przystąpiło kolejne 20 przedsiębiorstw, a firma skupia się na budowaniu trwałych relacji z klientami, uzyskując coraz więcej rekomendacji w branży i wśród stałych już klientów. W czerwcu 2016 roku K2-Design przystąpiła do członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP), uzyskując status rekomendowanego dostawcy usług reklamowych.

2015

Startujemy!

Firma K2 Design zostaje założona w 2015 roku w odpowiedzi na rosnącą potrzebę rynku, jaką jest wspieranie klienta w zakresie wiedzy i komunikacji bezpośrednio z drukarniami. Jako broker druku, działając w kooperacji z innymi specjalistami w branży rozpoczyna swą działalność w zakresie usług doradczych, eksperckich dotyczących szeroko pojętej poligrafii, zapewniając klientom profesjonalną obsługę wśród zmieniających się dynamicznie trendów i technologii na rynku usług poligraficznych. Rosnąca liczba obsługiwanych klientów i popyt na usługi wywarł potrzebę rozwinięcia kolejnych dziedzin jaką obecnie jest dystrybucja gadżetów na rynek polski, sprzedaż kalendarzy i serwis stron internetowych. Wszystkich swoich klientów firma zaczyna obsługiwać w zakresie projektów graficznych, wspomaga również w obsłudze targów branżowych. Rozszerza swoje usługi o reklamę wielkoformatową. Rok 2015 firma zwieńcza swą działalność obsługą ponad 100 klientów, w tym w 60% stałą ich obsługą.

K2-DESIGN

Mówią o nas