Nadruki na odzieży, gadżety, druk folderów

Do wsparcia sprzedaży oraz kreowania pozytywnego wizerunku firmy warto wykorzystać gadżety reklamowe. Jest to dobrze odbierana i skuteczna forma dotarcia do klientów, ponieważ z wielu produktów z nadrukiem Twojej marki korzystają niemal każdego dnia. Sprawdź, jakie materiały można wykorzystać do działań promocyjnych!

Materiały reklamowe

Większość firm korzysta z różnego rodzaju materiałów reklamowych, które rozdawane są bezpośrednio klientom, pośrednikom, kontrahentom czy dołączane do zamówień internetowych. Są one nieodłącznym elementem targów, spotkań biznesowych czy konferencji prasowych. Do działań promocyjnych możesz wykorzystać m.in.:

• gadżety reklamowe,

• ulotki i foldery,

• odzież z nadrukiem.

Gadżety reklamowe

Dobrze przemyślane sprawdzą się jako element strategii marketingowej marki. Zachęcą do zakupów lub skorzystania z usług. Do najczęściej spotykanych gadżetów reklamowych należą:

• długopisy,

• przenośne pamięci i dyski,

• kubki,

kalendarze i notatniki,

• breloczki i smycze.

Właściwie każdy przedmiot codziennego użytku może być nośnikiem reklamy. Warto jednak przy planowaniu kampanii zastanowić się nad wyborem i nie naśladować konkurencji. Klient z pewnością ucieszy się z otrzymanego prezentu pod warunkiem, że będzie on przydatny, funkcjonalny. Musi też wyróżniać się dobrą jakością wykonania.

Ulotki i foldery

Wciąż stanowią podstawę działań marketingowych, pomimo postępującej cyfryzacji. Trudno sobie wyobrazić przedstawiciela firmy na targach czy innym evencie branżowym bez ulotek oraz folderów. Kluczową kwestią jest skorzystanie z usług profesjonalnego przedsiębiorstwa, które opracuje ciekawą szatę graficzną i zrealizuje wysokiej jakości druk cyfrowy. Ważne jest, aby materiały promocyjne były estetyczne, czytelne oraz zawierały najważniejsze informacje na temat oferty firmy. Jeśli nie będą spełniały tych wymagań zamiast do kieszeni klienta, mogą trafić do kosza.

Odzież z nadrukiem

Koszulki, bluzy, a nawet czapki z logo poprawiają wizerunek firmy. Odzież reklamowa pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę klienta. Bardzo dobrze sprawdza się podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych, targów czy eventów, sprawiając, że marka zostaje lepiej zapamiętana. Jest to wiec świetny sposób na promocję firmy. Zamawiając ubrania, należy zadbać, by nadruki na odzieży były wyraźne i trwałe. Dlatego warto wybrać wykonawcę, który korzysta z nowoczesnych urządzeń oraz wysokiej jakości materiałów i farb.

Postaw na profesjonalną agencję reklamową

Jeśli chcesz, aby Twoje działania promocyjne przyniosły spodziewany efekt, skorzystaj z usług sprawdzonej agencji. Firma K2-DESIGN specjalizuje się od wielu lat usługami poligraficznymi i wspiera rynek swą ofertą w zakresie: druku ulotek, folderów, katalogów reklamowych, wykonuje druk cyfrowy, wielkoformatowy, offsetowy. W obecnej dobie pandemii mocno rozwija się w nadrukach na odzieży, świadcząc usługi znakowania m.in. dla mocno rozwijającej się branży budowlanej, wykorzystując odzież BHP , którą znakuje logiem klienta techniką haftu komputerowego, nadrukiem flex, flock, sitem. Odzież BHP stosowana przez firmy to wymóg, związany z przepisami BHP, a dzięki możliwości jej znakownaia odzież stała się także świetną formą promocji dla firm. Nasze usługi doceniają klienci z Sosnowca, Czeladzi, Będzina, czy Katowic oraz z całej Polski.

Wszystkie produkty, które proponujemy, zrobione są w wysokiej jakości materiałów i wyróżniają się trwałością oraz estetyką. Zapraszamy do współpracy!