W naszej ofercie dostępne jest również profesjonalne projektowanie graficzne, które znacznie ułatwia i przyspiesza realizację niemal wszystkich świadczonych przez nas usług reklamowych. Indywidualny projekt klienta nie stanowi dla nas żadnego problemu i po zapoznaniu się z oczekiwaniami, jesteśmy w stanie zrealizować dosłownie każdy pomysł wraz z wprowadzeniem późniejszych zmian i udoskonaleń.

Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w projektowaniu graficznym – nasi graficy swoje doświadczenie zdobyli dzięki ścisłej i długotrwałej współpracy z najlepszymi na rynku drukarzami. Graficy zatrudnieni w naszej firmie to w pełni wykształceni specjaliści w swej dziedzinie, pracujący w branży od wielu lat. Co więcej, jesteśmy pasjonatami projektowania graficznego oraz marketingu, dzięki czemu możemy zaproponować klientom najwyższą jakość usług – indywidualnie dopasowanych do konkretnych oczekiwań oraz potrzeb każdego klienta i jego firmy. Jesteśmy zdania, że każda grafika powinna budować przewagę konkurencyjną, tworzyć odpowiedni i spójny wizerunek firmy, a także dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Jeśli potrzebujesz indywidualnego projektu graficznego nic prostszego – stworzymy go dla Ciebie w sposób profesjonalny, prawidłowy, oparty na wiedzy technologicznej dostępnych parków maszynowych na rynku, a Ty dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Tworząc projekty, zawsze kierujemy się dobrem klienta oraz skutecznym przekazem dla odbiorców, który ma na celu wywołać określone działanie – informacyjne, promocyjne lub sprzedażowe.

Nasi graficy wiedzą jak projektować, by Twoje zlecenie dopasować do odpowiedniej – wcześniej wybranej technologii, za pomocą której nasz projekt zostanie zrealizowany. Wszystko to pozwoli na znaczne obniżenie całkowitych kosztów usługi, a także skrócenie czasu jej wykonania.

Niezwykle ważne jest dla nas zadowolenie każdego klienta, który w nasze ręce powierza wykonanie określonego projektu graficznego, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, aby móc poznać jego przeznaczenie i oczekiwania klienta co do efektu. Ponadto jesteśmy terminowi i do realizacji zabieramy się niezwłocznie od zleconej nam pracy! Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich projekt zostanie bezproblemowo i szybko wykonany, zgodnie z określonymi wytycznymi. Oczywiście nasi graficy mogą również samodzielnie przygotować kilka gotowych propozycji dla klienta, jeśli sam nie ma pomysłu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi profesjonalnymi realizacjami graficznymi w portfolio, które są naszą wizytówką i potwierdzeniem posiadanych umiejętności oraz zdobytych przez lata doświadczeń. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zaproponować najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania graficzne dla Twojej strony internetowej, portali w mediach społecznościowych, a także wielu innych form reklamy. 

Projekty graficzne

Od początku naszej działalności zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem graficznym. Nasi graficy to doświadczeni specjaliści, którzy swoje umiejętności zdobywali we współpracy z drukarniami i pracowniami plastycznymi. Wiedzą więc, jak zaprojektować kreatywnie i poprawnie projekt graficzny, by dopasować go do wymagań technologicznych rynku.

Jeśli potrzebujesz projektu nic prostszego – stworzymy go dla Ciebie w sposób profesjonalny i przede wszystkim oparty na wiedzy technologicznej dostępnych parków maszynowych na rynku, a Ty dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

Aby współpraca potoczyła się szybko i bezproblemowo, poprosimy Cię o przesłanie nam wszelkich materiałów i informacji, jakie już posiadasz i oczywiście, jeśli je posiadasz J.
To usprawni i przyspieszy nam obsługę zlecenia. Prześlij nam:

  • nazwę firmy i kontakt do siebie
  • rodzaj branży/ kontekst
  • logo + księgę znaku (jeśli istnieje), akceptujemy formaty: .pdf/ .eps/ .ai/ .cdr
  • poprzednie materiały promocyjne firmy (jeśli istnieją)
  • własne materiały graficzne/zdjęciowe (jeśli mają zostać użyte w projekcie), akceptujemy formaty: .pdf/ .eps/ .ai/ .cdr/ .psd/ .jpg (300dpi) / .tiff (300dpi)
  • treść, jaka ma się znaleźć w projekcie (zawartość tekstowa).

Teraz możesz usiąść spokojnie w swoim fotelu i poczekać na nasze propozycje.