K2-DESIGN

Gadżety

Zapraszamy do składania zapytań o aktualne katalogi z gadżetami, w których dostępne są nowoczesne, oryginalne i skuteczne gadżety oraz akcesoria marketingowe!

Gadżety to jedna z form promocji Twojej firmy, dzięki której nie tylko reklamujesz siebie i swoją markę, ale dajesz sobie szanse na wyrażenie wdzięczności za wspólnie przepracowany okres, za lojalność i wytrwałość – swoim partnerom, klientom, znajomym. Niewielki, wydawałoby się niezobowiązujący gadżet, może stanowić bardzo skuteczną formę reklamy i sposób na zbudowanie wizerunku wśród lokalnej społeczności. Chyba nikt nie wyobraża sobie uczestnictwa w różnego rodzaju targach i wystawach – bez posiadania odpowiedniej liczby gadżetów oraz ulotek reklamowych. Warto dopasować rodzaj produktu marketingowego do określonej grupy odbiorców i zadbać o to, by dany produkt, oprócz atrakcyjnego i oryginalnego wyglądu, był równocześnie funkcjonalny.

Dzięki wypracowanej współpracy ze sprawdzonymi producentami gadżetów przygotujemy dla Ciebie i Twojej firmy, specjalnie pod Twoją branżę niezwykłe gadżety z usługą znakowania. Zadbamy nie tylko o kolorystykę i napisy spójne z prowadzoną działalnością, ale również zagwarantujemy efekt zaskoczenia wśród odbiorców, aby otrzymany gadżet był praktyczny i użytkowany na co dzień, przez co stanie się wyjątkową reklamą dla firmy.

W trakcie tworzenia firmowych gadżetów stosujemy różnego rodzaju techniki znakowania, takie jak m.in.: niezwykle trwały i odporny na czynniki zewnętrzne grawer, tampodruk, który umożliwia szybkie znakowanie dużej liczby akcesoriów, sitodruk i haft, które najczęściej są wykorzystywane do oznakowania odzieży lub reklamowych toreb, wysokiej jakości termotransfer, a także tłoczenie, które doskonale sprawdza się w znakowaniu produktów wykonanych ze skóry, na papierach spulchnionych, kartonach barwionych w masie.

Jak przebiega nasza współpraca? Wystarczy, że podeślesz nam swoje firmowe logo oraz przedstawisz własne oczekiwania co do wyglądu marketingowych gadżetów, a my w krótkim czasie przygotujemy dla Ciebie wizualizację naszych propozycji. Po Twojej akceptacji lub ewentualnym wprowadzeniu poprawek zajmiemy się całą resztą i dostarczymy gotowe spersonalizowane gadżety reklamowe dla Twojej firmy.

Posiadamy biuro na terenie Czeladzi, gdzie tworzone są gadżety dla naszych klientów – chcemy, aby każdy projekt był inny i w pełni oddawał wizerunek oraz charakter prowadzonej działalności. Właśnie dlatego tak ważne jest dla nas poznanie potrzeb i wartości każdego klienta, aby móc zaproponować najlepsze rozwiązania i zrealizować najbardziej oryginalne pomysły.