Kalendarze książkowe autorskieKalendarze z gotowych kolekcjiKalendarze drukowane z indywidualnych projektów

Oferta

Kalendarz to system rachuby czasu i jednocześnie niezbędne narzędzie pracy, które pozwala zaplanować dzień, tydzień, miesiąc naszej pracy, to dzięki niemu zyskujemy kontrolę nad naszą organizacją czasu. Kalendarz to również narzędzie marketingowe, pełniące funkcje nie tylko praktyczne, ale również reklamowe. To miły souvenir, chętnie przyjmowany przez obdarowywanych – ważne jednak, by dopasować rodzaj i wygląd terminarza do konkretnej osoby. Produkt ten można personalizować za pomocą indywidualnego nadruku, tłoczenia czy innych technik znakowania, co pomaga nam promować własną markę.

Nasza oferta obejmuje kalendarze z gotowych kolekcji oraz indywidualne projekty wykonywane na zlecenie klienta lub z jego powierzonych własnych projektów graficznych.

Zobaczcie nasze propozycje na nadchodzący rok!

KALENDARZE KSIĄŻKOWE AUTORSKIE:

Proponujemy nowoczesne oraz klasyczne terminarze (kalendarze książkowe) z możliwością wykonania indywidualnej oprawy (okładki) z personalizacją, znakowaniem loga, drukiem i uszlachetnieniami, barwieniem lub drukiem na brzegach bloków, indywidualną tasiemką w oprawach:

  • skórzanej lub skóro-podobnej
  • drewnianej lub imitujących naturę
  • w oprawach papierowych z autorskimi projektami
  • wg. indywidualnych przeszyć
  • w najbardziej popularnych formatach : A6, A5, A4, B5.

Jesteśmy również otwarci na propozycje naszych Klientów i chętnie zrealizujemy kalendarze na zamówienie z indywidualnych projektów z nietypowymi przeszyciami i nadrukami. Zobacz nasze propozycje i wypróbuj KREATOR do tworzenia własnego pomysłu na okładkę terminarza.

KALENDARZE Z GOTOWYCH KOLEKCJI:

Kalendarze z gotowych kolekcji to propozycja dla klientów, którzy szukają szybkich rozwiązań, gotowych od ręki. Dzięki możliwości znakowania ich logiem klienta są świetnym gadżetem reklamowym promującym ich markę i budującym pozytywne relacje z otoczeniem.

KALENDARZE DRUKOWANE Z INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW:

Kalendarze ścienne, dzielne i biurkowe

Jeśli preferujesz kalendarze z indywidualnych projektów, bo dbasz o promocję swojej marki w każdym calu, nic prostszego zleć nam projekt graficzny i druk Twoich autorskich kalendarzy. Wykonany kalendarze:

  • wieloplanszowe (A4, A3, A2)
  • jednoplanszowe – listwowane (A2, B2, B1)
  • biurkowe (spiralowane, klejone), biuwary,
  • indywidualne kalendarze trójdzielne do wydrukowania,
  • kalendarze z gotowych kolekcji.

  Kalendarze, oprócz funkcji praktycznej, mogą stanowić doskonałą formę marketingową, dlatego tak ważne jest, aby ich projekt był spójny z kolorystyką i charakterystycznymi elementami danej marki. Naszą rolą jest stworzenie praktycznego terminarza, który będzie równocześnie oryginalną wizytówką firmy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio i zrealizowanymi projektami, a także skontaktowania się z nami, aby wybrać najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu skutecznego marketingu.