Druk folderów reklamowych, druk cyfrowy ulotek, nadruki na odzieży

K2-DESIGN

Druk obok przekazu medialnego jest nadal jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod przedstawiania obrazu i treści do publikacji i opinii publicznej z wykorzystaniem różnych podłoży.

Nasza agencja świadczy na rynku usługi drukarniane w szeroko pojętym zakresie, obejmując techniki: druku cyfrowego, druku offsetowego jak też druk UV z użyciem ploterów, druk wielkoformatowy. Dobieramy odpowiednią technikę, biorąc pod uwagę potrzeby klienta zarówno na druki niskonakładowe jak i druki wysokonakładowe.

W skład świadczonych usług druków  wielkoformatowych wchodzą:

  • roll-upy, które idealnie sprawdzą się podczas prowadzonych wykładów, udziału w firmowych targach i różnego rodzaju wystawach,
  • bannery reklamowe – można zamontować niemal wszędzie (m.in. na dachach, ogrodzeniach, budynkach), ponieważ wyróżniają się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i mechaniczne zniszczenia,
  • flagi – ułatwiają dotarcie do określonego punktu, są odporne na warunki atmosferyczne,
  • plakaty – stanowią najbardziej uniwersalną formę marketingu i mogą pomóc w wypromowaniu organizowanego eventu, ale również w rozreklamowaniu świadczonych usług i produktów firmowych,
  • naklejki – mają bardzo szerokie zastosowanie i pozwalają na nowoczesne rozpowszechnienie świadomości danej marki wśród lokalnej społeczności, tego rodzaju forma reklamy jest często wykorzystywana w młodzieżowych projektach,
  • ścianki wystawiennicze – profesjonalna i szybka w obsłudze forma marketingu, która sprawdzi się w szczególności na targach i wystawach,
  • pylony reklamowe – dbamy o to, aby pylony były nie tylko oryginalne i widoczne z oddali (również w nocy), ale również bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne,
  • reklama OWV – One Way Vision (w tym m.in. kompleksowe oklejanie witryn, a także prace z udziałem specjalistycznej zwyżki), zapewniamy nie tylko realizację wysokiej jakości naklejek, ale również kompleksowy montaż przez wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu reklama posłuży przez długi czas i będzie odporna na uszkodzenia oraz blaknięcia,
  • oklejanie samochodów – zrealizujemy każdy, nawet wyjątkowy i szalony projekt naszego klienta, chętnie zaproponujemy także własne pomysły na samochodową reklamę! Nasze usługi są kompleksowe, a więc zajmiemy się profesjonalnym oklejeniem zarówno częściowym na wybranych miejscach samochodu, jak też oklejaniem auta na całej jego powierzchni, stosując różnego rodzaje folie: monomeryczne, wylewane, OWV czy też naklejki magnetyczne na karoserię.

Proponowane przez nas materiały do druku: folia OWV (One Way Vision), folia samoprzylepna, polipropylen, plexi, szkło, dibond, stal, drewno, blockout, frontline.  Oczywiście to tylko nasze propozycje – zawsze jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły klientów i staramy się spełnić wszystkie oczekiwania i zrealizować nawet najbardziej oryginalne projekty.

Wykonujemy projekty graficzne typowe nie tylko dla wielkich formatów, jeśli więc nie posiadasz własnych pomysłów, przygotujemy specjalnie dla Ciebie prawidłowy projekt graficzny – kreatywnie i profesjonalnie! Oprócz druku wielkoformatowego oferujemy również wysokiej jakości druk offsetowy, druk cyfrowy ulotek, druk folderów reklamowych, a także oryginalne i bardzo wytrzymałe nadruki na odzież – wszystko realizowane w Czeladzi ( lub na Zagłębiu) w naszej agencji. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio i kontaktu z nami!

Drukuj z nami swoje: foldery, broszury, katalogi, gazetki

Z nami wykonasz swój katalog, folder czy broszurę już od pojedynczych, testowych egzemplarzy. Nie musisz drukować wielotysięcznego nakładu, jeśli nie masz gdzie go magazynować, a przy tym wydawać więcej pieniędzy niż to konieczne.

Jeśli nie posiadasz pomysłu na swój produkt, nie masz oprawy graficznej, brakuje Ci zdjęć Twoich produktów. Nie przejmuj się, chętnie pomożemy stworzyć Twój produkt. Zaproponujemy optymalne rozwiązania. W grupie specjalistów stworzymy całą oprawę i skoordynujemy proces produkcji. Twój katalog będzie uszyty na miarę potrzeb Twojej firmy i będzie ją promował w najlepszy możliwy sposób. Katalogi, broszury czy foldery to produkty bardzo zróżnicowane, stąd konieczność indywidualnego podejścia do tematu.

U nas wykonasz swoje materiały od tych najprostszych, po bardzo skomplikowane, nietypowe, wyróżniające się na rynku.

Dzięki naszej wspólnej pracy, spod naszego warsztatu wychodzą prace, wykorzystujące wszystkie możliwe techniki druku i uszlachetnień. A, jeśli posiadasz już projekt, doradzimy Ci optymalne rozwiązania obniżające koszty jego wyprodukowania.

Zajmujemy się projektem graficznym i składem książek oraz ich produkcją. Drukujemy książki w oprawie miękkiej klejonej oraz twardej. Proponujemy ciekawe i nowoczesne rozwiązania okładek i formatów, z możliwością uszlachetnień druku, tj. foliowanie, lakierowanie, tłoczenie, hot-stamping, oprawy akrylowe i skóro-podobne i skórzane- już od 1 egzemplarza.

U nas wykonasz również swoją wyjątkową foto-książkę lub foto-album.

Dla tych, którzy mają ograniczone budżety stosujemy optymalne rozwiązania, wykorzystujące odpowiednie techniki druku, znajomość procesu produkcji, znajomość materiałów papierniczych, które pozwalają maksymalnie obniżyć koszty produkcji.

Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć książkę na inny język, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie źródło, z którego będziesz mógł bezpiecznie skorzystać.

Teczki, papier firmowy

Proponujemy produkcję teczek z dostępnych wykrojników drukarni, co pozwoli zaoszczędzić koszty na produkcji nowego wykrojnika. Realizujemy także autorskie pomysły naszych klientów.

Papier dedykowany na teczki:

  • kreda 350g
  • karton od 225g, 250g, 275g

oraz szereg uszlachetnień: foliowanie, lakier dyspersyjny, lakier punktowy (selektywny, UV wybiórczy), druk puchnący.

Papier firmowy – dedykowany papier offsetowy 80g, 90g, 100g, 120g oraz papiery ozdobne.

Torby, torebki

Oferujemy gotowe torby papierowe na prezenty, które można personalizować sitodrukiem, niezastąpione w cukierniach, piekarniach, restauracjach, salonach kosmetycznych i nie tylko.

Kolory:
białe lub brązowe, papier kraft  od 70g – 100g/m2

Dostępne rozmiary toreb:

– płaski uchwyt

  • 260x175x245 mm
  • 317x218x245 mm
  • 180x80x220 mm
  • 200x100x280 mm (tylko białe)
  • 220x105x360 mm
  • 260x100x330 mm
  • 320x140x420 mm
  • 400x160x450 mm

– uchwyt skręcany

  • 190x80x210 mm
  • 240x110x310 mm
  • 320x140x420 mm
  • 400x160x450 mm
  • 450x170x480 mm (tylko brązowe)
  • 540x150x490 mm (tylko brązowe)

– torebki slim (na butelkę)

  • 95x65x380 mm

Drukujemy również torby w indywidualnych formatach na papierze powlekanym typu kreda z zadrukiem w pełnym kolorze z możliwością uszlachetnienia druku folią czy lakierem UV wybiórczym, ze sznurkiem bawełnianym w różnych kolorach do wyboru.

Wizytówki

Wizytówki, dzięki którym zrobisz wrażenie na swoich partnerach. A jeśli nie masz jeszcze projektu, pomożemy Ci go przygotować. Proponujemy wizytówki:

Standard – zadruk jedno lub dwustronny, papier kreda matowa lub błyszcząca 350 g.

Standard Plus – zadruk jedno lub dwustronny na kredzie 350 g z możliwością uszlachetnień folią matową, błyszczącą, Soft Touch (dającej unikalny efekt aksamitnego dotyku), dzięki którym chronisz swoje wizytówki przed brudem, wilgocią, substancjami chemicznymi. Polecamy również lakier UV wybiórczy (punktowy) – płaski lub z efektem lekkiej wypukłości, dzięki czemu wizytówka zyska na jakości i efektywnym odbiorze.

Premium – zadruk jedno lub dwustronny, papiery z serii ozdobnych np. barwionych w masie, z możliwością:

  • tłoczenia (proces obróbki plastycznej wykonywany poprzez wgniatanie, wyciskanie przy pomocy matrycy wybranych elementów projektu);
  • hot-stampingu (zwany również termodrukiem, złoceniem, zabieg polegający na wyciskaniu za pomocą matryc wypukłych i folii hot-stampingowej wybranych elementów projektu);
  • druku białym kolorem (wykonywany na urządzeniach HP Indigo, efektowny zwłaszcza na kartonach barwionych w masie);
   sitodruku (technika druku, polegająca na przetłaczaniu farby na podłoże, polecana na niskie nakłady, przy realizacjach, w których oczekuje się efektów osiągalnych w technice druku offsetowego);
  • kaszerowania (poddane procesowi introligatorskiemu, dzięki któremu uzyskujemy znacznie grubszą wizytówkę, która w połączeniu np. z tłoczeniem daje niepowtarzalny efekt).
  • druku puchnącego (technika, dzięki której uzyskujemy druk wypukły kolorowy, z możliwością wykorzystania kolorów z serii PANTONE).