Dobrze ubrany pracownik to Twoja marka.

Nie trzeba chyba żadnemu przedsiębiorcy wyjaśniać, co to jest odzież BHP i po co w ogóle ją kupować, ale warto uświadamiać klienta o jej właściwościach, zastosowaniu, wprowadzanych nowościach i jakości, na której ciągle jeszcze co niektórzy próbują zaoszczędzić, a nie warto.

Dobra odzież BHP to także wizytówka firmy, a pracownik dobrze ubrany poczuje się doceniony,
ale i też jego praca będzie wydajniejsza, jeśli odzież, którą nosi będzie oddychała, mniej się brudziła, czy nie przemoknie lub po prostu będzie odporna na różne inne warunki atmosferyczne, a przede wszystkim zapewni mu bezpieczeństwo pracy.

Firma K2-Design od 2020 roku stała się dystrybutorem odzieży BHP marki PORTWEST, globalnego producenta , lidera w projektowaniu i produkcji nowoczesnej odzieży roboczej i ochronnej wysokiej jakości w przystępnych cenach. W ofercie znajduje się cały asortyment odzieży: od butów, po spodnie, tshirt’s, softshell’e, kurtki, polary, spodnie, ogrodniczki, czapki, kaski, rękawiczki i wiele innych akcesoriów ochronnych, bo zdajemy sobie sprawę, że są różne branże i różne zapotrzebowania na odzież dla pracowników.

Dodatkowym atutem jest możliwość brandowania odzieży, w zależności od potrzeby i możliwości technologicznych może to być haft komputerowy lub nadruki. Najczęściej klienci decydują się na znakowanie odzieży własnym logo firmy, co buduje zaufanie i rozpoznawalność marki.  Oprócz haftu możemy wykonać nadruki, takie jak: nadruk flex, nadruk flock, sito transferowe. Rodzaj znakowania jest uzależniony od ilości znakowanej odzieży, materiału z jakiego jest wykonane ubranie i możliwości technologicznych, jakie można stosować przy konkretnej odzieży.

Jeśli chcesz zapoznać się z asortymentem przejrzyj katalog i wyślij nam swoje zapotrzebowanie do wyceny.

ODZIEŻ ROBOCZA
PORTWEST