Baner K2 Design

Firma K2-Design została założona w odpowiedzi na rosnącą potrzebę rynku, jaką jest wspieranie klienta w zakresie wiedzy i komunikacji bezpośrednio z drukarniami. Działając w kooperacji z innymi dostawcami usług i specjalistami z branży,  świadczymy kompleksową obsługę poligraficzną dla firm. Naszym zadaniem jest wspieranie klienta poprzez usługi doradcze, eksperckie w zakresie szeroko pojętej poligrafii i marketingu, zapewniając mu profesjonalną obsługę wśród zmieniających się dynamicznie trendów i technologii na rynku usług poligraficznych. K2-Design to zespół profesjonalistów z długim stażem w branży, pracujących z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy!

Joanna Wołczyk photo

Joanna Wołczyk

CEO
K2-DESIGN

Nasza misja

Firma powstała w wyniku połączenia sił sprawdzonych fachowców na rynku usług poligraficznych i jest efektem ich wieloletnich doświadczeń w zakresie:

druku, upominków reklamowych, profesjonalnego projektowania graficznego, fotografii, tworzenia stron www, budowania stoisk targowych,  tworzenia aplikacji mobilnych, budowania strategii marketingowych, budowania wizerunku zewnętrznego (PR), prowadzenia fanpage na Facebook’u, wykorzystując także narzędzia social media.

Nasze umiejętności
Identyfikacja wizualna 90%
Projektowanie logo 97%
Projektowanie 3D 54%
Obsługa social media 79%
Web Design 63%
Animacja 94%
Druk 88%

W dobie Internetu i szumu informacyjnego oraz dynamicznie zmieniających się technologii wspieramy naszych Klientów świadcząc kompleksowo obsługę poligraficzną dla firm. Wykorzystując swą wiedzę i znajomość rynku zapewniamy Naszym Klientom:

doradztwo na każdym etapie współpracy, indywidualne podejście i kreatywne rozwiązania, dobieranie odpowiednich technologii druku i dopasowanie optymalnych rozwiązań dostępnych na rynku, wykonanie profesjonalnych projektów graficznych z prawidłowym przygotowaniem plików do druku w tym tworzenie montaży filmów reklamowych oraz animacji, sesje zdjęciowe: produktowe, portretowe, indywidualne, koordynację procesu produkcji bezpośrednio z dostawcami usług, opiekę posprzedażową, czyli doradztwo na temat różnych możliwych kanałów dystrybucji swojej reklamy, obsługę marketingową wewnątrz i na zewnątrz firmy od wizualizacji graficznych poprzez tworzenie stron www, optymalizację narzędzi social media,  optymalizację kosztów, kompleksową obsługę stoisk targowych na krajowych oraz zagranicznych pokazach firmowych usług i produktów.

Dzięki doskonałej znajomości procesów produkcji druku i stałej, wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami firma K2-Design jest w stanie zapewnić Swoim Klientom ceny rynkowe, gwarantując najwyższą jakość produktów i obsługi. Nasza agencja reklamowa działa na terenie Czeladzi, jednak oferowane usługi skierowane są do firm z Zagłębia, Śląska i całego kraju. 

Serwis w postaci szeroko pojętej obsługi poligraficznej, znajomość rynku i ofert, doradztwo w zakresie dostępnych technologii druku, pomoc w wyborze odpowiedniej ścieżki, mobilna obsługa Klienta – bo dbamy o Jego komfort.

A w szczególności cechuje nas:

doskonała znajomość usług rynku poligraficznego, wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem praktycznym, kreatywność, elastyczność, profesjonalizm, doradztwo (indywidualne podejście do Klienta i Jego zlecenia), posiadanie portfela sprawdzonych dostawców usług, bezpośrednia obsługa Klienta, zapewniająca stały kontakt, dojazd do Klienta, reprezentacja Klienta w kontaktach z drukarniami i innymi dostawcami usług, koordynacja zleceń, poprzez kontrolowanie poszczególnych etapów produkcji, wysoka jakość produktów oraz stała i kompetentna obsługa.

Naszą misją jest wspieranie Klienta w dobie szumu informacyjnego i dynamicznie zmieniających się technologiach. Jesteśmy dla Naszego Klienta Indywidualnym Doradcą Poligraficznym. Wiemy, jak obniżyć koszty produkcji. Wiemy, gdzie drukować w dobrej cenie i dobrej jakości, posiadamy sieć sprawdzonych kontaktów i Partnerów, dzięki czemu oszczędzamy Twój czas i pieniądze!

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz idywidualne podejście – zawsze staramy się spełniać wszelkie oczekiwania oraz potrzeby Klientów, a także doradzać w wyborze najlepszych rozwiązań reklamowych. 

Piktogram Kreatywnie

KREATYWNY

KOMPLEKSOWY

PROFESJONALNY